radosť tvoriť.

Náhrdelník z drevených korálov.

tento náhrdelník už vídavam dlhšiu dobu po Pintereste. bolo len otázkou času kedy bude aj tuto. Dnes sa tak stalo. Už teraz viem, že je jedným z mojich obľúbených, nie len výrobkov, ale aj náhrdelníkov.

veľmi často na ne zabúdam. pri rannej nestíhačke do práce. nedeľami sa rada vyobliekam, do kostola, a často vytiahnem aj nejaký ten väčší náhrdelník. najradšej mám tie minimalistické, jednoduché, čo sa hodia ku všetkému. presne takýto je aj tento. jednoduchý, nežný a tak kreatívny, že je úplne jednoduché si ho vyrobiť. tákže poďme na to!

IMG_9525

budeme potrebovať:

IMG_9409

drevené korálky si pomocou lepiacej pásky ohraničíme, kde chceme či nechceme mať farbu. Korálky môžete maľovať aj na vlastnú päsť, len so štetcom. Vytvoriť na ne môžete aj bodky, fľaky, nepravidelné prúžky či čokoľvek čo vám napadne.

IMG_9412

Kontrastnou akrylovou farbou namaľujeme vybrané časti. Odporúčam naniesť viac vrstiev. Záleží od vašej farby. Mne sa veľmi osvedčila z Kik.

IMG_9414

Necháme dôkladne vyschnúť a odlepíme pásku. Koráliky navlečieme na šnúrku a máme hotovo! Zapínanie je na vás, ja som svoj uviazala na pevno s uzlíkom.

IMG_9439

mne sa ľúbi. a vám ?

IMG_9541IMG_9509IMG_9530IMG_9545

dobrý čas majte!

Eva

 

 

 

Reklamy